والیبال

والیبال قهرمانی نوجوانان دنیا؛ رده بندی نهایی تیم ها اعلام شد

تهران (پانا) - مسابقات والیبال قهرمانی نوجوانان دنیا در تهران به سرانجام رسید و رتبه بندی نهایی 20 تیم شرکت کننده تعیین شد.

13 شهریور 1400

اسفندیار: دیگر هیچ تیمی نمی تواند والیبال ایران را دست کم بگیرد

تهران (پانا) - ملی پوش والیبال ایران که در اروپا حضور دارد، معتقد است حضور آلکنو در تیم ملی باعث شده تا نگاه ها به والیبال ایران متفاوت گردد.

26 بهمن 1399

نتایج تست کرونا بلندقامتان سایپا تعیین شد

به گزارش خبرنگاران و به نقل از باشگاه سایپا، چهار مورد مثبت در نتیجه آزمایش کلیه نفرات تیم والیبال سایپا شامل بازیکنان، مربیان و عوامل اجرایی اعلام شد.

26 شهریور 1399

رئیس فدراسیون والیبال: فسخ قرارداد کولاکوویچ قطعی نشده است

فعلا در شرف فسخ قرارداد با او هستیم و چیزی قطعی نشده است

28 اردیبهشت 1399

جلسه داورزنی با کولاکوویچ، جزئیات برنامه های تیم ملی والیبال تعیین شد

رئیس فدراسیون والیبال جلسه ای را با سرمربی تیم ملی برگزار کرد.

28 دی 1398

گل گهر قهرمان مسابقات والیبال صنایع و معادن کشور

تیم والیبال کارکنان گل گهر سیرجان برای سومین سال متوالی، قهرمان مسابقات والیبال صنایع و معادن (ایمیدرو) کشور شد.

7 دی 1398

لیگ جهانی والیبال 2015 کلید خورد، شکست کوبا در نخستین گام

به گزارش خبرنگاران، لیگ جهانی سال 2015 با حضور 32 تیم در سه سطح پیگیری خواهد شد که دو تیم پرتغال و هلند نخستین مسابقه این رقابتها را برگزار کردند. در این مسابقه هلند پیروز به شکست سه بر یک میزبان خود شد. هلندی ها در ست نخست 25 بر 23 مغلوب شدند اما در سه ست بعدی...

19 آبان 1398

کالری لازانیا؛ هر 100 گرم لازانیا چقدر کالری دارد؟

هر 100 گرم لازانیا خام 282 کالری دارد. میزان کالری انواع مختلف لازانیا به مواد اولیه ای که برای تهیه آن ها به کار رفته است بستگی دارد. در میان انواع لازانیا، لازنیا سبزیجات کالری کم تری دارد و سالم تر است.

25 مرداد 1398

پیش بینی رتبه 15 تا 20 برای تیم ایران در سی امین یونیورسیاد دانشجویان دنیا، قطعا والیبال روی سکو است

دبیرکل فدراسیون ملی ورزش های دانشگاهی گفت: پیش بینی می کنیم در این دوره کاروان رتبه ای بین مقام 15 تا 20 را کسب کند که نتیجه خوبی است برای تیمی که با 41 نفر در 4 رشته اعزام می گردد. ...

19 مرداد 1398

ثبت نام انتخابات کشتی و والیبال شاید وقتی دیگر!

بر خلاف تاکید مسئولان ورزش بر برگزاری انتخابات فدراسیونهای مهم و المپیکی، به نظر می رسد حتی ثبت نام این دو فدراسیون نیز در امسال انجام نشود.

1 تیر 1398

بی توجهی وزارت ورزش به بی قانونی در 2 فدراسیون

دوره ریاست دو رئیس فدراسیون بیش از یک ماه است که به سرانجام رسیده، اما هنوز تکلیف زمان برگزاری انتخابات هیچ کدام از آنها معین نشده است.

19 اردیبهشت 1398

سلیمانی: مقابل چین هم شایستگی خودمان را نشان می دهیم

به گزارش خبرنگاران از اندونزی، فریبا سلیمانی سرمربی تیم والیبال نشسته ایران بعد از برتری مقابل ژاپن و رسیدن تیمش به فینال بازی های پاراآسیایی جاکارتا گفت: از بازی تیمم خیلی راضی هستم. هم والیبالی ها و هم مردم خیلی ما را همراهی کردند. با اینکه بازی های...

28 بهمن 1397

حمایت عملی و مادی از استعدادها و قهرمانان ورزشی شهرستان ها

به گزارش خبرنگاران، ایوب بهتاج صبح امروز شنبه در جلسه معارفه و تودیع روسای فعلی و سابق اداره ورزش و جوانان ملکان اضافه نمود: این شهرستان قهرمانان بین المللی و ملی زیادی در رشته های مختلف ورزشی ازجمله والیبال، کشتی، بوکس، تکواندو و سایر ورزش های رزمی...

9 بهمن 1397

احوال همه خوب می گردد؟

مردم ایران به واسطه مشکلات اقتصادی که پشت سر می گذارند، حال خوبی ندارند و مدال آوری در هفته نخست به جای انتشار اخبار ناامیدکننده، به بالا بردن امید در فضای عمومی جامعه کمک می نماید.

26 شهریور 1397