کشتی آزاد جام مدوید، خاتمه کار تیم منتخب ایران با 4 مدال نقره و برنز

به گزارش وبلاگ فناوری دیجیتالی، تیم منتخب کشتی آزاد ایران با کسب دو مدال نقره و دو برنز به کار خود در رقابت های بین المللی جام الکساندر مدوید خاتمه داد.

کشتی آزاد جام مدوید، خاتمه کار تیم منتخب ایران با 4 مدال نقره و برنز

به گزارش وبلاگ فناوری دیجیتالی و به نقل از سایت فدراسیون کشتی، رقابت های بین المللی کشتی آزاد جام الکساندر مدوید طی روزهای 19 تا 21 شهریور ماه در شهر مینسک کشور بلاروس برگزار گردید و در سرانجام تیم ایران به وسیله پیمان نعمتی و عباس فروتن در اوزان 65 و 125 کیلوگرم صاحب مدال نقره و کیان محمودجانلو و امیرحسین فیروزپور در اوزان 65 و 92 کیلوگرم صاحب مدال برنز شد.

نتایج کشتی گیران کشورمان به توضیح زیر است:

مهدی ویسی در وزن 57 کیلوگرم پس از استراحت در دور نخست، در دور دوم در حالی که یک بر صفر مقابل مسلم سعداله یف از روسیه پیش بود، مقابل این حریف ضربه شد و با توجه به حضور این کشتی گیر در فینال به ملاقات رده بندی رفت. وی در این ملاقات مقابل گوگا ژیگوا از گرجستان با نتیجه 6 بر یک مغلوب و پنجم شد.

در وزن 65 کیلوگرم کیان محمود جانلو پس از استراحت در دور اول، در دور دوم با نتیجه 6 - 6 از سد ایوریکو جولاکیدزه از گرجستان گذشت. پیمان نعمتی دیگر نماینده کشورمان در این وزن، پس از استراحت در دور نخست، در دور دوم مقابل مصطفی احمداف از تاجیکستان با نتیجه 5 بر 4 به پیروزی دست یافت. دو نماینده کشورمان در ملاقات نیمه نهایی به مصاف هم رفتند که نعمتی با نتیجه 4 بر 3 به پیروزی رسید و راهی ملاقات فینال شد. نعمتی در ملاقات فینال مقابل رمضان فرضعلیف از روسیه با نتیجه 8 - 8 مغلوب گردید و به مدال نقره رسید. محمودجانلو هم با شکست مقابل نعمتی راهی ملاقات رده بندی شد. وی در این ملاقات با نتیجه 3 بر صفر از سد مصطفی احمداف از تاجیکستان گذشت و سوم شد.

بعلاوه در وزن 74 کیلوگرم محسن کوچ نژاد در دور نخست با نتیجه 11 بر 2 مغلوب عظمت نوریکایو از بلاروس شد و با توجه به حضور این کشتی گیر در ملاقات فینال وی به گروه بازنده ها رفت. وی در این گروه با توجه به حاضر نشدن حریف بلاروسی پیروز ملاقات شانس مجدد شد و به ملاقات رده بندی راه یافت. کوچ نژاد در این ملاقات مقابل دیمیتری جیووی از گرجستان با نتیجه 7 بر 5 مغلوب و پنجم شد.

امیرحسین فیروزپور هم در وزن 92 کیلوگرم در دور اول آرکادزی پاهاسین از بلاروس را با نتیجه 8 بر 2 از پیش رو برداشت. وی در دور دوم مقابل عمرحاجی محمداف از بلاروس با نتیجه 10 بر صفر مغلوب گردید و با توجه به حضور حریفش در ملاقات فینال، فیروزپور به گروه بازنده ها رفت. وی در این گروه با نتیجه 12 بر 2 مقابل ادلان تاسویف از بلاروس به پیروزی رسید و به ملاقات رده بندی راه یافت. وی در این ملاقات با نتیجه 15 بر 5 از سد سعید احمداف از روسیه گذشت و به مدال برنز دست یافت.

این نتایج در حالی رقم خورد که در وزن 125 کیلوگرم عباس فروتن در دور نخست با نتیجه 6 بر صفر الکسی ژورژولیانی از گرجستان را مغلوب کرد. وی در دور دوم با نتیجه 13 بر 2 مقابل سولومون ماناشویلی از گرجستان به پیروزی رسید و راهی مرحله نیمه نهایی شد. فروتن عصر امروز در این مرحله با نتیجه 10 بر صفر ویتالی پلاسنیاک از بلاروس را مغلوب کرد و به ملاقات فینال راه یافت. وی در این ملاقات مقابل دیانیس خرامیانکوف از بلاروس با نتیجه 7 بر یک مغلوب و صاحب مدال نقره شد.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "کشتی آزاد جام مدوید، خاتمه کار تیم منتخب ایران با 4 مدال نقره و برنز" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "کشتی آزاد جام مدوید، خاتمه کار تیم منتخب ایران با 4 مدال نقره و برنز"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید