کاهش 70 درصدی آمار بستری کرونایی در بیمارستان باقرالعلوم اهر

به گزارش وبلاگ فناوری دیجیتالی، خبرنگاران/آذربایجان شرقی مدیر شبکه بهداشت و درمان اهر از کاهش 70 درصدی آمار بستری های کرونایی در بیمارستان باقرالعلوم این شهرستان اطلاع داد و متذکر شد: همچنان خطر بروز پیک بعدی این بیماری وجود دارد.

کاهش 70 درصدی آمار بستری کرونایی در بیمارستان باقرالعلوم اهر

محمد میرزاپور در گفت وگو با وبلاگ فناوری دیجیتالی، اضافه کرد: متاسفانه با توجه به توصیه های اکید در مورد رعایت پروتکل های بهداشتی، هنوز بسیاری از مردم نسبت به این امر بی توجهی نشان می دهند.

وی گفت: استفاده از ماسک به شدت کاهش پیدا نموده و شرکت در تجمعات بدون رعایت پروتکل های بهداشتی در حال افزایش است، در حالی که هنوز مرگ ناشی از کرونا در شهرستان اهر تمام نشده و هر روز تعدادی از مردم به علت بروز عوارض بیماری بستری می شوند.

وی از همشهریان خواست تا در تعطیلات چند روز آینده، حتما از تجمع در فضاهای سربسته خودداری نموده و استفاده از ماسک و رعایت فاصله اجتماعی را رعایت نمایند و در صورت هرگونه بروز علائم مربوط به بیماری کروناویروس، بلافاصله با مرکز سلامت محل سکونت خود تماس بگیرید.

میرزاپور گفت: از بدو شیوع بیماری کرونا تا به امروز در این شهرستان 8237 مورد کرونا مثبت شناسایی شده است که از این تعداد هم متاسفانه 256 نفر فوت نموده اند.

منبع: خبرگزاری ایسنا

به "کاهش 70 درصدی آمار بستری کرونایی در بیمارستان باقرالعلوم اهر" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "کاهش 70 درصدی آمار بستری کرونایی در بیمارستان باقرالعلوم اهر"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید