تراکتور، طرفدار و آلومینیوم اراک محکوم شدند

به گزارش وبلاگ فناوری دیجیتالی، کمیته شرایط فدراسیون فوتبال، چند باشگاه را به پرداخت مطالبات بازیکنان خود محکوم کرد.

تراکتور، طرفدار و آلومینیوم اراک محکوم شدند

به گزارش وبلاگ فناوری دیجیتالی و به نقل از سایت رسمی فدراسیون فوتبال، آرای صادره کمیته شرایط فدراسیون به توضیح زیر است:

با توجه به شکایت محمد عرب نیاسر از باشگاه طرفدار تهران، این باشگاه به پرداخت مبلغ 200 میلیون ریال بابت اصل خواسته و پرداخت مبلغ 4 میلیون و 360 هزار ریال بابت هزینه دادرسی در حق خواستار محکوم شد.

در پرونده شکایت هادی امینی پاک از باشگاه استقلال ملاثانی، این باشگاه به پرداخت مبلغ 390 میلیون ریال بابت اصل خواسته و مبلغ 8 میلیون و 502 هزار ریال بابت هزینه دادرسی در حق خواستار محکوم شد.

در پی شکایت محمد غلامزاده گماری از باشگاه فولاد خوزستان، کمیته شرایط درخصوص دعوای خواستار به جهت عدم اعمال حق فسح به وسیله وی، روبرو با تکلیفی نیست و قرار رد صادر کرد.

با توجه به شکایت مهدی جمالی از باشگاه آلومینیوم اراک، این باشگاه به پرداخت مبلغ 780 میلیون ریال بابت اصل خواسته و مبلغ 17 میلیون و 4 هزار ریال بابت هزینه دادرسی در حق خواستار محکوم شد. بعلاوه کمیته شرایط، دعوی خواستار را نسبت به مابقی خواسته مردود اعلام نمود.

در پرونده شکایت سید احمد سیدصالحی آهی از باشگاه شهرداری آستارا، این باشگاه به پرداخت مبلغ 450 میلیون ریال بابت اصل خواسته و مبلغ 9 میلیون و 810 هزار ریال بابت هزینه دادرسی در حق خواستار محکوم شد. بعلاوه کمیته شرایط دعوی خواستار را به مقدار 50 میلیون ریال مردود اعلام نمود.

در پی شکایت حسین گوهری از باشگاه سپیدرود رشت، این باشگاه به پرداخت مبلغ 430 میلیون ریال بابت اصل خواسته و مبلغ 9 میلیون و 400 هزار ریال بابت هزینه دادرسی در حق خواستار محکوم شد.

با توجه به شکایت مصطفی صداقت از باشگاه تراکتور، این باشگاه به پرداخت مبلغ 536 میلیون ریال بابت اصل خواسته و مبلغ 10 میلیون و 900 هزار ریال بابت هزینه دادرسی در حق خواستار محکوم شد.

در پرونده شکایت جواد مولایی از باشگاه علم و ادب تبریز، این باشگاه به پرداخت 200 میلیون ریال بابت اصل خواسته و مبلغ 4 میلیون ریال بابت هزینه دادرسی در حق خواستار محکوم شد.

در پی شکایت باشگاه فولاد مبارکه سپاهان از باشگاه پادما یدک ایران و علی ناعم (فسخ غیرموجه)، کمیته شرایط نسبت به دعوای خواستار مبنی بر فسخ غیرموجه و غرامت ناشی از آن، قرار رد صادر و اعلام نمود.

آرای صادره ظرف مدت هفت روز از تاریخ ابلاغ، در کمیته استیناف فدراسیون فوتبال قابل تجدیدنظرخواهی خواهد بود.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "تراکتور، طرفدار و آلومینیوم اراک محکوم شدند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تراکتور، طرفدار و آلومینیوم اراک محکوم شدند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید